BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmartur 8597098
*
nr 859 7098
Takarmartur
plast, höjd: 58 ca
Utrop:
3.000 kr
Såld:
1.700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 november 2013
kl 18:14:32
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
8/11 16:12:40
1
1.500 kr
11/11 15:00:53
2
1.600 kr
11/11 17:17:26
1
Vinnande bud
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ljuskronor plast takarmartur
-
5083 Ampel
Alabaster. Diameter: 40 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:23
-
5346 Ampel
Alabaster. Diameter: 45 cm
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:01
-
5171 Ljuskrona
Empirestil. Höjd: 50 ca
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:10
-
4149 Ljuskrona
Empirestil. Höjd: 60 cm
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:13
-
3188 Ljuskrona
Empirestil. Höjd: 60 cm
Aktuellt bud: 1.100 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:02
-
5228 Ljuskrona
Gustaviansk stil. Höjd: 70 ca
Aktuellt bud: 2.000 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:12
*
Takarmartur
Läs mer om 50/60-tal
nr 859 7098
Takarmartur
plast, höjd: 58 ca
Utrop: | 3.000 kr |
---|---|
Såld: | 1.700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 november 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
8/11 16:12:40 | 1 | 1.500 kr |
11/11 15:00:53 | 2 | 1.600 kr |
11/11 17:17:26 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
11 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ljuskronor plast takarmartur
-
5083 Ampel
Alabaster. Diameter: 40 cm
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:23 -
5346 Ampel
Alabaster. Diameter: 45 cm
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:01 -
5171 Ljuskrona
Empirestil. Höjd: 50 ca
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:10
-
4149 Ljuskrona
Empirestil. Höjd: 60 cm
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:13 -
3188 Ljuskrona
Empirestil. Höjd: 60 cm
Aktuellt bud: 1.100 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:02 -
5228 Ljuskrona
Gustaviansk stil. Höjd: 70 ca
Aktuellt bud: 2.000 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:12